İletişim: +90 850 303 4310 | Email: [email protected]

SIK SORULAN SORULAR

Amerika dan neler sipariş edebilirim?

Amerikadanara.com’la giyim, elektronik, kişisel kullanıma yönelik ürünler, oto parçaları, koleksiyon ürünleri ve daha bir çok kategori de ürünü güvenli bir şekilde Türkiye’ye sipariş edebilirsiniz. Detaylı bilgi için üye hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Servis bedeli alıyor musunuz?

Sizin adınıza vereceğimiz siparişler için, sipariş tutarı üzerinden %10 servis bedeli alınacaktır.

Amerikadanara.com üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

Üyeliğinizi pasif hale getirmek için, iletişim formumuzdan veya [email protected] e-posta adresinden bu talebinizi tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.

Amerikadanara.com a üyelik ücretli mi?

Amerikadanara.com’a üye olmak ücretsizdir.

Amerika haricinde başka ülkeden sipariş verebilir miyim?

Evet. Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz siteden sizin adınıza sipariş verebiliriz. Amerika haricindeki bir ülkeden yapacağınız alışverişleriniz için, Amerika girişinde Amerika vergi kurallarına göre gümrük vergisi uygulanabilmektedir

Satın aldığım ürünleri geri gönderebilir miyim?

Ürün iade ve değişimleri için ürünü satın aldığınız internet sitesiyle irtibata geçebilirsiniz. Ürün değişimi ve iadeler tamamen alışveriş yaptığınız siteyle sizin aranızda olup, Amerikadanara.com bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir ancak satın aldığınız ürünü herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz size yardımcı olabiliriz. İade etmek istediğiniz paketler uygun kargo ücretleriyle Amerika’daki satıcınıza iade edilir. Paketinizle birlikte gelen faturaların kopyaları 1 ay süreyle Amerika ofisimiz tarafından saklanmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünlerle ilgili 0850 303 4310 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paketlerimi kargo maliyetini düşürmek için daha küçük paketlere koymanızı isteyebilir miyim?

Evet. Paketlerinizi istediğiniz takdirde en az kargo maliyeti için yeniden paketleyebiliriz. Böylece gereksiz büyük paketleme için ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca yeniden paketleme isteyerek farklı paketlerdeki ürünlerinizi birleştirebilirsiniz.

Siparişlerimi toplu halde göndermek için Amerika adresimde bekletebilir miyim?

Evet. Amerikadanara.com kullanıcılarının paketlerini 30 gün süre ile ücretsiz depolar. 30 günü aşan beklemelerde kg. başına aylık $5 ücret alınır. Paket depolama toplamda 75 günü aşamaz.

Siparişlerimi nasıl verebilirim?

Satın almak istediğiniz ürün linkini (url adresini) anasayfamızdaki `Hemen Al` kutucuğuna yapıştırıp ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Uzman satın alma ekibimiz tarafından iletmiş olduğunuz linkteki ürün satın alınır. Satın alınan ürününüz Amerika operasyon merkezimize ulaştıktan sonra kargo ve varsa vergi bedeli hesaplanır ve tarafınıza iletilir. Kargo ödemenizi gerçekleştirmeniz sonrasında siparişiniz kapınıza kadar teslim edilir. 

Siparişlerim ne kadar zamanda teslim edilir?

Siparişleriniz, siz 'Gönder' emri verdikten sonra 2-3 iş günü içerisinde teslim edilir. Siparişinizin Amerika adresinize ne zaman geldiğini, Türkiye'ye ne zaman yola çıktığını ve size ne zaman ulaşacağını web sitemizden takip edebilirsiniz.

Siparişlerim gümrükten nasıl geçecek?

Amerika ofisimize ulaşan tüm siparişleriniz Amerika operasyon ekibimiz tarafından incelenmektedir. Gümrük işlemine tabi tutulacak ürünleriniz için sadece kargo ücreti ödemenizle birlikte gümrük verginizi ödemeniz yeterli olacaktır. Gümrük işlemleriniz sizin adınıza yapılacak olup, gümrükten aynı gün içerisinde çekilecektir. Bu hizmet için tarafınızdan ekstra hiçbir tutar tahsilatı yapılmayacaktır.